Екскурсія для школярів у Місто Професій(KIDSWILL)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KidsWill - це перше дитяче місто професій в Україні. Тут кожен може на деякий час стати дорослим і самостійним: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші і витрачати їх на свій розсуд. Як і дорослим, дітям  повинні самостійно вирішити, ким бути, яку професію обрати. Єдиною, але  суттєвою відмінністю є те, що у KidsWill  Ви можете спробувати все: службу в міліції, лікарську практику, роботу на телебаченні та багато іншого.

Спеціально для організованих груп у KidsWill діють захоплюючі профорієнтаційні програми. Школярі з 1 по 11 класи можуть взяти участь в цікавих екскурсіях містом професій. Діти  можуть познайомитись  зі світом сучасних професій, дізнатися, які навички та вміння необхідніі для роботи у сфері,яка їх цікавить, відвідати кілька станцій KidsWill і перевірити свої сили у запропонованих професіях.

Программа KidsWill продемонструє дітям, як усе влаштовано на робочих місцях робітників  різних професій, які обов'язки виконують, що потрібно знати і вміти, щоб стати професіоналом і що за це отримують. Можливо, саме тут дитина визначиться з вибором майбутньої спеціальності.

Екскурсії організованих груп влаштовуються в будні та вихідні дні. Мінімальна група - 17 осіб. Екскурсія триває близько 2 -х годин.

Ціна вхідного квитка: у будні дні-85 грн., у вихідні 130грн .

Запитуйте по Skype

arhgaes

Ми ВКонтакті