Чехія( Празька цукерочка)

 

Празька цукерочка
Прага, Карлові Вари, Замок Штейнберг,  Дрезден + Відень!

Днів: 7

Львів - Прага(4ночі) - Карлові Вари - Відень
Австрія Німеччина Чехія

Найповніший тур по Чехії!
Можливість відвідати Карлові Вари, Чеський Крумлов, Кутну Гору!
4 ночі в Празі!
Не дарма називають тебе золотою, тут старовина і готика поруч живуть,
Повисли мости над Влтавою-рікою і старі замки погляд у небо тягнуть …
У вартості екскурсії по Празі і Відню! 

 День 1. 

Львів - Краків

09.30 Збір на екскурсію на Львівському ж.д. вокзалі .
Подарунок від компанії - автобусна екскурсія "Тільки у Львові ...". Ми побачимо і зупинимося на фото паузу біля Церкви Святого Юра, проїдемо по вуличках Старого Львова, зробимо невелику пішохідну прогулянку по центру давнього граду, під'їдемо до Високому замку і по вулиці Личаківській закінчимо нашу екскурсію на вокзалі.
Для туристів, НЕ бажаючих відвідувати екскурсію збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал « А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал« А»(Час вказано на сайті під датою туру). Переїзд по території Польщі.
При швидкому проходженні кордону і бажанні групи Екскурсія «Королівський шлях» (18€/13€). Вечірня екскурсія по Казімежу (18Є/10Є). Казімеж - Цікавий район зі своєю особливою атмосферою. Тут збереглися сім синагог, середньовічне єврейське кладовище, єврейська Миква - ритуальна лазня для чоловіків і жінок. Століттями район виконував торгову функцію, трохи пізніше став популярним місцем серед богеми і студентів. Переїзд до Чехії. 

День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків День 1 - Львів - Краків
 

День 2. 

Прага

Прибутя у Прагу. 
Екскурсія "Зустріч з Прагою". В лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа. Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання! Вільний час. Можливість відвідати екскурсії:
Пересування на громадському транспорті. Оплачується самостійно.
"Таємниці королів- Градчани"(18€/13€). Дізнатися про життя королів і придворних, про палацові інтриги і змови, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань- в ім'я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценберзький палац і зміна варти Празького граду. 
Прогулянка на кораблику по Влтаві(30€/26€). Аперетиви, шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей ... Ось вони незабутні миттєвості в житті …
"Під небом Праги"(18€/13€). Нас чекає продовження знайомства з Прагою, тепер вже не такою знайомою. Прага знаходиться на девяти пагорбах, тому особливо ефектно побачити її  з висоти пташиного польоту. Екскурсія по незвичному маршруту в Празі і можливість піднятись на фунекулері на Петршин Холм.
"Пивними дорогами Чехії"(26€/18€). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація. 
А після смачного пива чудовим завершенням вечера буде екскурсія «Тіні і легенди старого міста»(18€/10€). Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі. Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо «еліксир молодості». 
Вечірні розваги. Празький ексклюзив - синтез традиційного чеського театру з мюзиклом і пантомімо, середньовічною алхімією і містикою. Вистава Чорного театру - суміш фантастичного і реального, коли світ зачарованих предметів прокидається до життя(580 крон/480 крон, 1 євро приблизно 26 крон). Ночівля в Чехії (Прага).

День 2 - Прага День 2 - Прага День 2 - Прага День 2 - Прага
 

День 3. 

Прага - Карлові Вари - Конопіште

Сніданок. Вільний день в Празі. Екскурсії на вибір:
"Карлові Вари"(30€/26€ + вхідний квиток). Заїзд на королівський пивзавод Крушовіце для покупки пива. Далі наш шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто - Карлові Вари. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів. Вам не захочеться залишати це місце, але пора повертатися до Праги.
Відвідування "Співаючих фонтанів"(18€). Під класичну сонату чи сучасну мелодію прозорі струмені піднімаються в повітря і розсипаються, створюючи незвичайно чудову гру світла і звуку, яка полонить і заворожує.
або "День замків і пива"(36€/26Є). Відвідування справжнього пивоварного заводу "VELKOPOPOVICKY KOZEL". Ми познайомимося з історією одного з найстаріших пивних виробництв, відвідаємо старий варильний цех, льохи, побачимо сучасний процес приготування пива. В ході огляду нас чекає Дегустація свіжо звареного пива! Напій ароматний, освіжаючий, п'ється легко і з задоволенням. Далі невеликий переїзд в замок Конопіште. Це один із наймальовничіших і багатих замків Чехії, що належить спадкоємцю принцу Фердинанду. Прекрасна колекція мисливських трофеїв і унікальної зброї, а також порцеляни, скла, меблів і картин. Замок оточений парком з павичами, що прогулюються, фонтанами, ставками і садом з троянд. Повернення в Прагу.
Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (38€/30€). Вас чекає вечір в корчмі, який Вас перенесе на сотні років назад ... в добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера. Ночівля в Чехії (Прага). 

День 3 - Прага - Карлові Вари - Конопіште День 3 - Прага - Карлові Вари - Конопіште День 3 - Прага - Карлові Вари - Конопіште День 3 - Прага - Карлові Вари - Конопіште
 

День 4. 

Дрезден - Мейсен - Саксонська Швейцарія - Прага

Сніданок. Вільний день в Празі. Екскурсії на вибір:
Стародавня столиця Саксонії - Дрезден(38€/30€). Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту - Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Розкішні будови Цвінгера. Вільний час у Дрездені  для прогулянок і шопінгу. 
Можливість відвідати Дрезденську картинну галерею(16Є+ вхідний квиток). 
Подорож в Саксонську Швейцарію "Чарівність Ельби"(38€/26€). Немає меж захопленню... там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовби і піраміди. Ми відвідаємо скелястий парк «Бастай» - цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками  -незабутнє враження! 
"Порцелянове містечко Мейсен"(26Є/21Є). Казковий Мейсен - тут все незвичайно і гарно, звідси кожен відвідувач забирає з собою частинку маленької казки. У Мейсені була заснована Саксонська порцелянова мануфактура, на якій виготовляли "біле золото" для всіх монархів Європи. Місто прикрашають мальовничі і милі будиночки, над Ельбою височить величний замок Альбрехтсбург, а на дзвінниці Фрауенкірхе дзвонять порцелянові дзвіночки. Гуляючи вуличками і насолоджуючись незабутньою атмосферою містечка не забудьте побалувати себе Мейсенським Фуммелем - смачним тістечком з вишнями, збитими вершками і гарячим шоколадом. 
Або «Чеський рай і замок Сихров»(38€/30€ +вх.квитки). У Чехії існує чимало заповідних місць, але ні в жодному не зосереджено стільки цікавих природних об'єктів, як в заповіднику Чеський Рай. Привітні пейзажі тут гармонійно поєднуються з величними скелями, глибокими тінистими ущелинами, тихими ставками і звиваються річками. Один з найкрасивіших куточків Чехії. У східній частині заповідника знаходяться Праховскіе скелі. Місто Турнов традиційно вважається «серцем» Чеського Раю - ми відвідаємо його. Під час екскурсії також представиться можливість оглянути старовинний замок Сихров, зведений у першій половині XIV століття.
Повернення до Праги. Ночівля в Чехії (Прага).

День 4 - Дрезден - Мейсен - Саксонська Швейцарія - Прага День 4 - Дрезден - Мейсен - Саксонська Швейцарія - Прага День 4 - Дрезден - Мейсен - Саксонська Швейцарія - Прага День 4 - Дрезден - Мейсен - Саксонська Швейцарія - Прага
 

День 5. 

Замок Глубока над Влтавою - Прага - чеський Крумлов - Замок Чеський Штейнберг

Сніданок. Вільний час у Празі. 
Запрошуємо Вас у мальовничу та величну Південну Чехію(36€/30€+вх.квитки). Романтичний край з безкраїми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми. Тут затишно, спокійно і дуже красиво. Край славиться багатою історією і хорошим вином. Обов'язково потрібно зайти в один із середньовічних замків та відчути себе справжнім дворянином. Глубока над Влтавою чекає на нас. Шлях лежить в серце Південної Чехії - Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепічною покрівлею можна перенестися на кілька століть назад, тут нічого не змінилось з доби середньовіччя. Екскурсія по місту і вільний час для прогулянок. 
Повернення в Прагу.
Або Екскурсія в срібне місто Кутна Гора і замок Штейнберг(36€/30€+вх.квитки). Це старовинне місто срібних рудокопів із затишними маленькими будиночками, кам'яною бруківкою та магазинчиками скла. Тут знаходиться королівський Монетний двір, де були викарбувані перші празькі срібні гроші. У передмісті міста розташований костел Всіх Святих - Костница. Незвичайна споруда, інтер'єр якого виконаний з людських кісток. Бажаючі увійти оплачують вхідний квиток самостійно. Далі замок- Чеський Штейнберг. Замок був заснований в XIII столітті предками сучасних Штернбергів і названий згідно геральдичного знаку роду - Золотої зірки. Ми побачимо репрезентативні покої замку, наповнені родовими колекціями Штернбергів. 
Ночівля в Чехії (Прага).

День 5 - Замок Глубока над Влтавою - Прага - чеський Крумлов - Замок Чеський Штейнберг День 5 - Замок Глубока над Влтавою - Прага - чеський Крумлов - Замок Чеський Штейнберг День 5 - Замок Глубока над Влтавою - Прага - чеський Крумлов - Замок Чеський Штейнберг День 5 - Замок Глубока над Влтавою - Прага - чеський Крумлов - Замок Чеський Штейнберг
 

День 6. 

Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн

Сніданок. Переїзд до Відня. 
Екскурсія "Віденський вальс". Відень - місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне. Його заслужено називають серцем Європи. Це надзвичайне місто! - Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі. Ми прогуляємося по самому серцю Відня. Величний місто зачаровує шармом і витонченістю.
Вільний час у Відні. 
Автобусна екскурсія «Величний Відень»(26Є/21Є). Таємниче середньовіччя, неперевершене 19 століття, Єкруговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії - «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер! 
"Блиск і занепад Великої Імперії"(16€+вх. Квиток) - відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу. Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більше немає, багатства надовго пережили своїх власників. Священна Чаша Грааля, Спис Долі. Так-так, вони існують і зберігаються тут - в Скарбниці!
«Тут музика звучить повсюди»(18€+вх. квиток). Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і павільйонах, в парках і на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта. Цей класичний коктейль, доповнений розміреним постукуванням фіакрів, створюють неповторну атмосферу австрійської столиці. Під час екскурсії ми познайомимося з особливим звучанням великого міста, дізнаємося про життя композиторів і відвідаємо Віденську Оперу.
«Шенбрунн - розкішна резиденція Габсбургів»(18€ + вх. Квиток). Вже більше 300 років Шенбрунн - одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно - кайзерівський розмах!

Можливість спробувати австрійську кухню «Віденський хойріген»(30€/26Є). Нас запрошують в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути мелодії австрійських композиторів! Адже Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним.
Вечірня екскурсія "Відень - перекази і легенди"(26€/21€). Під час нашої прогулянки ми пройдемо за незвичним маршрутом і побачимо інший Відень- середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал, найдавніша церква Відня, будинок, де 6-річний Моцарт грав на клавесині, «танцюючий годинник»- Анкерур. Наприкінці прогулянки нас чекає затишна кав'ярня, яка пригостить нас віденською кавою.
23:00 Нічний переїзд до України.

День 6 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн День 6 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн День 6 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн День 6 - Відень - Палац Бельведер - Шенбрунн
 

День 7. 

Львів

 Час прибуття до Львова орієнтовно 12:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття у Львів - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на ж.д. вокзал.
До нових зустрічей!

                      м. Бердичів вул. Енгельса, 7

                                     тел.:(04143)2-12-74

 

Прага, Карлові Вари, Замок Штейнберг,  Дрезден + Відень!

Днів: 7

Львів - Прага(4ночі) - Карлові Вари - Відень
Австрія Німеччина Чехія


https://www.akkord-tour.com.ua/product.php/product_id/6249/category_id/106/land_id/1

Запитуйте по Skype

arhgaes

Ми ВКонтакті