Тур вихідного дня по Закарпаттю

 

 Київ - Житомир - Воловець - Пилипець - Мукачево - Берегово - Косино - Житомир - Київ

 

  

 

Програма туру:

 

Четвер:

 

18:30 збур групи в м. Київ (ст. М Житомирська)

 

19:00 виїзд з м. Київ

 

20:45 збір групи в м. Житомирі (пл. Перемоги біля танку);

 

21:00 виїзд в с. Воловець Закарпатської області.

 

П'ятниця

 

8:00-9:00 Прибуття в с. Воловець, розселення в готелі «Надія» (номера зі всіма зручностями).

  

Також можливе поселення в готелях "Дідів рай", "Над Вичов", "Едем".

 

Сніданок.

 

Автобусно-пішохідна екскурсія з відвідуванням гірськолижного курорту «Пилипець»:

 

підйом на панорамному підйомнику на оглядовий майданчик гори Гимба (1491 м.).

 

 

На г. Гимба  відвідування чайовні "Сурія", де у Вас буде змога скуштувати місцевих трав'яних настоїв, власноруч додати елемент інтер'єру за допомогою паперу і фарб та поринути у атмосферу місцевого життя.

 

Відвідування водоспаду Шипіт

 

Унікальний водоспад Шипіт - один з найбільш повноводних і найпрекрасніших водоспадів не тільки Закарпаття, а й усієї України: виблискуючими каскадами вода падає з висоти 14 метрів.

 

 

Кожен, що стоїть біля водоспаду, обов’язково почує в його шепоті якусь із казкових легенд, якими так прикрашені історії екскурсоводів. 

 

Далі по програмі туру заїдемо в закарпатське село Келечин, де знаходиться одне з найбільших на Україні родовищ залізистих мінеральних вод. В околицях села Келечин знаходяться три мінеральних джерела, мінеральна вода яких відрізняється дуже оригінальним і яскраво вираженим смаком і ... кольором - яскраво-оранжевим.

 

 

 

Видовище фантастичне: мінералка витікає в струмок, роблячи його абсолютно помаранчевим!

 

Повернення в готель.

 

Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни, відправлення на форелеву ферму, де у кожного буде змога власноруч зловити форель, а власник ферми за декілька хвилин для Вас її приготує на вугіллі).

 

 

Субота:

 

Сніданок.

 

Виїзд групою по замкам Закарпаття

 

Відвідування палацу- садиби "Замок Шенборнів"

 

 

Цей палац був побудований графом Ервіном Фрідріхом Шенборн-Бухгаймом у 1890—1895 роках. Коло палацу був розбитий чудовий сад-дендрарій (нині Парк санаторію «Карпати») із декоративним озером у центрі. Висаджені рідкісні породи дерев — самшит, катальпа, сосна Веймута, канадська ялина, японська вишня (сакура), розовий бук, італійська глиниця; чагарників — дойція, гортензія тощо. Сам мисливський замок побудований у неоромантичному стилі, що поєднує романські та готичні мотиви. Оригінальність палацу ще й у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому). Замок прикрашений багатим декором (барельєфи, флюгери, вітражі) на тему родової геральдики графів Шенборнів; діє баштовий годинник з курантами. У палацовому парку встановлені закладний пам'ятний знак (з написом угорською мовою) і дві скульптурні композиції — «Олень» і «Ведмедиця з ведмежатком». Обриси викопаного наприкінці XIX століття ставка (за задумом власника парку) умовно відтворюють карту Австро-Угорської імперії. Наприкінці XIX століття зображення замку-палацу виступало на громадській печатці сусіднього містечка Чинадійово (Сент-Міклош). 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати». Частина інтер'єру палацу (меблі, інші коштовні речі) передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею.

 

Далі по програмі туру ми відвідаємо "Замок Паланок", який розташований в м. Мукачево. Екскурсія по замку «Паланок» - одному з найцінніших архітектурно-історичних пам’яток XIV-XVII століть.

 

 

 

Далі, якщо встигаємо по часу, їдемо до найромантичнішого на Закарпатті замку в смт. Чинадійово.

 

Чинаді́ївський замок або Замок «Сент-Міклош» — пам'ятка архітектури XIV—XIX століть. Розташований у смт Чинадійово, що поблизу міста Мукачевого Закарпатської області.

 

 

 

Відвідування знаменитих на весь світ термальних басейнів Закарпаття в с. Косино. На території комплексу «Термальні води «Косино »розміщені сім басейнів, три з них термальні.

 

 

 

 

 

Температура в термальних басейнах +41 ° C. Термальні води в селі Косино, за складом, є унікальними не тільки в Україні, а й у всій Європі за винятком води, якій лікуються у всесвітньо відомому санаторію «Гайдусобосло» (Угорщина).

 

Також на території комплексу працює 7 різних саун, 30хв перебування в яких входить в вартість вхідного квитка.

 

7 унікальних саун зібрано в одному місці, аналогів яким не існує.

 

-       Евкаліптова сауна (аромат евкаліпта стимулює імунітет, допомагає швидко відновитися після хвороби.)

 

 

-       Соляна лисяча нора (сіль за своїм складом найбільш близька до плазми людської крові. Вдихання соляних парів в сауні сприяє постачанню в організм цінних мікроелементів і мінералів запобігає виникненню алергії, продовжує молодість шкіри, сприяє очищенню тіла від токсинів.)

 

 

 

-       Трав’яна сауна (відвідування трав’яної сауни позитивно впливає на стан шкіри та волосся. Дуже позитивно сприяє на дихальні шляхи та покращує кровообіг. Аромати гірських трав сприяють розслабленню організму і покращують сон.

 

 

-       Римська сауна (Позитивно сприяє на серцево-судинну і ендокринну систему, а також на суглоби та м’язи.  

 

 

-       Турецька сауна – Хамам (в першу чергу розслаблення організму, заспокоєння нервової системи. Після відвідування хамаму покращується сон, проходять неврози, мігрені, занепокоєння. Також покращується загальний стан організму та підвищується настрій.

 

 

-       Угорська сауна (суха сауна сприятливо діє на людей, які страждають на ішемічну хворобу серця, діабет, підвищений хлорестерин, або високий тиск. Родзинкою угорської сауни є піч кам’янка, в якій розпечене відро з камінням кожні 5-ть хв. Опускається в бочку з пивом, наповнюючи сауну ароматом хліба та хмелю.

 

 

-       Крижана печера ( охолоньте після відвідування саун. Температура в крижаній печері близько – 25градусів)

 

 

Косино – 7 басейнів + 7 саун = 7 задоволень.

 

А на закінчення нашого екскурсійного дня відвідаємо та продегустуємо справжніх Закарпатських вин.

 

 

 

Невід’ємною частиною історії міста Берегово є виноробство. Ще в період з XVII по першу половину XX століття в основі, оточуючих місто пагорбів були вирубані великі винні підвали. Відвідування одного з таких підвалів - частина запланованої нами екскурсії «Дегустація Закарпатських вин».

 

Відвідаємо «Старий підвал», розташований в горі, по якій колись проходили північні кордони Римської імперії, і має солідний вік - понад 300 років.

 

Дегустація традиційних закарпатських вин, натурального соку і страв, а також огляд старовинного чинного винного підвалу і пристроїв для приготування вина і, звичайно ж, придбання вподобаних сортів вина - ось мета цієї екскурсії.

 

 

Повернення в готель. Вечеря. Вільний час (за бажанням відвідування сауни).

 

Неділя:

 

Сніданок. Звільнення номерів.

 

Відвідування бункера «Лінії Арпада»; у Верхній Грабівниці - військовий оборонний об’єкт часів Другої світової війни, викопаний у горі, на глибині 100 м, угорцями під керівництвом німців.

 

 

 

 

 

Довжина тунелів - майже кілометр. Під землею є джерело чистої питної води. Під час війни бункер використовувався як госпіталь, склад продуктів і боєприпасів та ін. За деякими даними, це найбільший військовий бункер у Європі, який зберігся до наших днів.

 

Зараз бункер є однією зі складових всіх туристичних маршрутів, до яких так само сміливо можна віднести і відвідування санаторію «Квітка Полонини».

 

 

 

Продовженням нашого екскурсійного дня стане санаторій "Квітка Полонини".

 

Санаторій «Квітка Полонини» знаходиться в тихій сільській місцевості, в долині річки Пиня, в оточенні гір, альпійських лугів і хвойно-листяного лісу, розміщений у парковій зоні, площею 10 га.

 

Санаторний парк - справжній оазис, окрасою якого слугують цінні та екзотичні види листяних і хвойних дерев, квітучі і декоративні кущі, клумби і оригінальні скульптурні форми, міні-озера з лататтям, затишні альтанки і лавки. Все це спонукає до прогулянок та відпочинку. На території здравниці створені два штучні озера, в яких любителі риболовлі можуть впіймати коропа чи білого амура. Обід (факультативно).

 

 

Відправлення в м. Львів.

 

 

Вільний час.

 

 

  

 

20:00 Виїзд в м. Житомир / Київ.

 

Понеділок: 

 

01:00 - 02:00 -  - прибуття в Житомир, 03:00 - 04:00 прибуття до Києва

 

Вартість туру:

 

1550,00 грн/люд - виїзд з Житомира

 

1700,00 грн/люд - виїзд із Києва

 

У вартість туру входить: проїзд (Київ - Житомир - Воловець - Житомир - Київ); харчування (3 сніданки, 2 вечері); проживання; страховка. 

Додатково сплачуються: транспортно-екскурсійні послуги (350,00 грн з людини за всі три дні); вхідні квитки на екскурсійні об’єкти (Термальні басейни 350грн., Замок Шенборна 10грн., Замок Паланок 40грн., водоспад Шипіт 8грн., дегустація вин, Лінія Арпада 35грн); обіди.

 *Для вдалого відпочинку турагенція "Мрія" рекомендує взяти з собою теплий одяг, зручне взуття, документ, який засвідчує особу та обов'язково гарний настрій :)

т:(04143) 2- 12-74

 

*Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

 

 

 

  

 Наші контакти: (04143) 2-12-74, (067) 709-00-21
або за адресою вул. Енгельса, 7 (центр міста).


 

 

 

 

Запитуйте по Skype

arhgaes

Ми ВКонтакті