МП

 

 

 • Україна
  • Відпочинок на морі
  • Екскурсійні тури

    Україна – це велика географія, багата історія і безмежні можливості. Хочете подихати гірським повітрям і насолодитися мальовничими краєвидами – вирушайте в Карпати. Шукаєте неповторний народний колорит? Вас чекають західні міста.

     Любителів моря чекають захоплюючі подорожі по Україні та її південній частині. Релакс на природі – це численні парки і паркові зони.

     Екскурсії по Україні – це також багата культурна спадщина, церкви і собори, історичні пам'ятки, спеціальні програми для любителів активного відпочинку та багато іншого.

    Щоб провести час із задоволенням і користю, не обов'язково чекати наступного відпустки. Туристичний оператор «Мрія» пропонує для вас найрізноманітніший відпочинок за приємну ціну.

  • Тури вихідного дня

   Любите подорожувати? Не можете визначитися, де провести відпустку, свята або найближчі вихідні? Тури по Україні 2019 р. – відмінна можливість відкрити для себе невідомі раніше куточки своєї країни.

   Вирушайте на зустріч новим пригодам разом з туроператором «Мрія»!

   • Фієста повітряних куль «Золота омега». Фестиваль «Oktoberfest, знову в небо!» в Камянець-Подільському 28.09.2019


    Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

    Кам'янець-Подільський — одне з прадавніх міст України. Завдяки унікальному поєднанню історіко-архітектурної, містобудівної спадщини, ландшафту каньйону річки Смотріч, «Старе місто» оголошене державним історіко-архітектурнім заповідником. Кількість пам'ятників архітектури XI—XIX століть налічує близько 200 будівель і споруд. Потужні оборонні зміцнення «Старого міста», фортеця і кріпосний міст, Турецький бастіон, з'єднання культових споруджень різних релігій залишають неповторне враження. Враховуючи багату архітектурно-історичну спадщину «Старого міста», національною комісією України у справах ЮНЕСКО в травні 1994 року було рекомендовано включити його кандидатом в реєстр світової культурної спадщини.  Найбільша цінність — практично історичний центр, що повністю зберігся, без вкраплень архітектури XX століття. Головна міська пам'ятка — старовинна фортеця, перші споруди якої відносяться до XI—XII століттям, а основні будівлі —  до XVI—XVII століттям. Оборонні будівлі в Кам'янць-Подольськом вважаються прекрасним зразком кращих фортифікацій Східної Європи.

    Програма туру:

    28.09.2019

    Збір групи на пл. Перемоги в 3:15

    Відправлення з Житомира 0 3:30

    Прибуття в Камянець-Подільський о 10:00

    Екскурсія по замку в Камянець-Подільському

              

    Екскурсія по місту Камянець-Подільський

    14:00 Обід. 

    Вільний час.  

    На фестивалі  в Камянець-Подільському традиційно проходить безліч грандіозних заходів, конкурсів, вуличних концертів та вистав. Особливого шарму набуває центральна міська ратуша, але ізюминкою стає Стара фортеця. У внутрішьому дворі зявляються лицарі, вельможні пани та прекрасні дами, фортеця набуває історичного вигляду.

    Саме в Камянець-Подільскому в 1784 році відбувся перший політ повітряної кулі, наповненої гарячим повітрям. Тому саме тут в рамках святкуваня проходитиме міжнародний Фієста повітряних куль «Золота омега». Фестиваль «Oktoberfest, знову в небо!» Під час фестивалю всі бажаючі можуть здійснити політ на повітряній кулі і побачити Камянець-Подільський з висоти птшиного польоту.Тривалість польоту близько години.

      

     

    В 21:00 відправлення в м. Житомир

    Вартість туру: 700,00грн.

    У вартість входить: дорога в обидва кінці, страховка, транспортні послуги для екскурсій, супровід групи по всьому маршруту.

    Додатково: Вхідні квитки: Камянець-Подільська фортеця - 60 грн., послуги екскурсовода  80грн, обіди та сувеніри. 

    Рекомендуємо - ЗРУЧНЕ ВЗУТТЯ!!!

    *Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

  • Літні канікули
  • Зимові канікули
 • Акции
 • О нас
 • Home
 • Закордон

  Пропонуємо зустріти весну в Єгипті, та відсвяткувати березневі свята, а також скидки для постійних клієнтів, підберемо тур на Ваш смак і кошти.

  Раннє бронювання літнього відпочинку .

 • Авіаквитки
 • Фото
 • Країни
 • Прийом туристів
 • Новинки

Запитуйте по Skype

arhgaes

Ми ВКонтакті