Тури по Україні

 • Відпочинок на морі
 • Екскурсійні тури

   Україна – це велика географія, багата історія і безмежні можливості. Хочете подихати гірським повітрям і насолодитися мальовничими краєвидами – вирушайте в Карпати. Шукаєте неповторний народний колорит? Вас чекають західні міста.

    Любителів моря чекають захоплюючі подорожі по Україні та її південній частині. Релакс на природі – це численні парки і паркові зони.

    Екскурсії по Україні – це також багата культурна спадщина, церкви і собори, історичні пам'ятки, спеціальні програми для любителів активного відпочинку та багато іншого.

   Щоб провести час із задоволенням і користю, не обов'язково чекати наступного відпустки. Туристичний оператор «Мрія» пропонує для вас найрізноманітніший відпочинок за приємну ціну.

 • Тури вихідного дня

  Любите подорожувати? Не можете визначитися, де провести відпустку, свята або найближчі вихідні? Тури по Україні 2019 р. – відмінна можливість відкрити для себе невідомі раніше куточки своєї країни.

  Вирушайте на зустріч новим пригодам разом з туроператором «Мрія»!

  • Фієста повітряних куль «Золота омега». Фестиваль «Oktoberfest, знову в небо!» в Камянець-Подільському 28.09.2019


   Відпочинок в Україні та Закордоном!!!

   Кам'янець-Подільський — одне з прадавніх міст України. Завдяки унікальному поєднанню історіко-архітектурної, містобудівної спадщини, ландшафту каньйону річки Смотріч, «Старе місто» оголошене державним історіко-архітектурнім заповідником. Кількість пам'ятників архітектури XI—XIX століть налічує близько 200 будівель і споруд. Потужні оборонні зміцнення «Старого міста», фортеця і кріпосний міст, Турецький бастіон, з'єднання культових споруджень різних релігій залишають неповторне враження. Враховуючи багату архітектурно-історичну спадщину «Старого міста», національною комісією України у справах ЮНЕСКО в травні 1994 року було рекомендовано включити його кандидатом в реєстр світової культурної спадщини.  Найбільша цінність — практично історичний центр, що повністю зберігся, без вкраплень архітектури XX століття. Головна міська пам'ятка — старовинна фортеця, перші споруди якої відносяться до XI—XII століттям, а основні будівлі —  до XVI—XVII століттям. Оборонні будівлі в Кам'янць-Подольськом вважаються прекрасним зразком кращих фортифікацій Східної Європи.

   Програма туру:

   28.09.2019

   Збір групи на пл. Перемоги в 3:15

   Відправлення з Житомира 0 3:30

   Прибуття в Камянець-Подільський о 10:00

   Екскурсія по замку в Камянець-Подільському

             

   Екскурсія по місту Камянець-Подільський

   14:00 Обід. 

   Вільний час.  

   На фестивалі  в Камянець-Подільському традиційно проходить безліч грандіозних заходів, конкурсів, вуличних концертів та вистав. Особливого шарму набуває центральна міська ратуша, але ізюминкою стає Стара фортеця. У внутрішьому дворі зявляються лицарі, вельможні пани та прекрасні дами, фортеця набуває історичного вигляду.

   Саме в Камянець-Подільскому в 1784 році відбувся перший політ повітряної кулі, наповненої гарячим повітрям. Тому саме тут в рамках святкуваня проходитиме міжнародний Фієста повітряних куль «Золота омега». Фестиваль «Oktoberfest, знову в небо!» Під час фестивалю всі бажаючі можуть здійснити політ на повітряній кулі і побачити Камянець-Подільський з висоти птшиного польоту.Тривалість польоту близько години.

     

    

   В 21:00 відправлення в м. Житомир

   Вартість туру: 700,00грн.

   У вартість входить: дорога в обидва кінці, страховка, транспортні послуги для екскурсій, супровід групи по всьому маршруту.

   Додатково: Вхідні квитки: Камянець-Подільська фортеця - 60 грн., послуги екскурсовода  80грн, обіди та сувеніри. 

   Рекомендуємо - ЗРУЧНЕ ВЗУТТЯ!!!

   *Туристична агенція залишає за собою право змінювати кількість, порядок та час екскурсій, або замінити їх на рівноцінні. Туристична агенція не несе відповідальності за можливі затримки в дорозі та погодні умови.

 • Літні канікули
 • Зимові канікули

Запитуйте по Skype

arhgaes

Ми ВКонтакті